Сором-2. Ще один гранд став співавтором гучної сенсації

Японія взяла приклад із Саудівської Аравії і, поступаючись по ходу матчу фавориту, у підсумку вирвала вольову перемогу. Услід за Аргентиною постраждала Німеччина. У Катарі Німеччина воліє реабілітуватися за провальний...

У Катарі Німеччина воліє реабілітуватися за провальний виступ на ЧС-2018 у росії. Тоді під керівництвом Йоагіма Льова німці сенсаційно посіли останнє місце в групі. Зі свого боку, Японія на попередньому Мундіалі дісталася 1/8 фіналу, де її зупинила збірна Бельгії.

Початку матчу передував «німий» протест від збірної Німеччини. Таким чином команда Гансі Фліка висловила свою незгоду з позицією ФІФА, що заборонила європейським збірним використовувати символічні капітанські пов’язки на підтримку дискримінованої в Катарі ЛГБТ-спільноти.

Як пройшов матч Німеччина — Японія

На 31-й хвилині матчу головний арбітр зустрічі Іван Бартон призначив пенальті у ворота Японії за фол голкіпера проти захисника німців Давіда Раума в штрафному майданчику. З 11-метрової позначки влучного удару завдав німецький хавбек «Манчестер Сіті» Ілкай Ґюндоґан — 1:0.

У доданий до першого тайму час Німеччина забила вдруге. Проте система VAR зафіксувала в нападника «Бундестіму» Кая Гавертца положення поза грою.

Японія зрівняла рахунок на 75-й хвилині. Після прострілу воротар Мануель Ноєр відбив м’яча на ногу Ріцу Доану, що на клубному рівні представляє німецький «Фрайбург». Той одним дотиком відновив паритет у матчі.

А ще за вісім хвилин Японія розвинула швидку атаку з власної половини поля. М’яч дістався Такуми Асано — іншого японського легіонера в Німеччині («Бохум»), — який вразив ближній, не закритий Ноєром кут воріт німців — 2:1!