Шахтар не без проблем обіграв Ворсклу

Команда Віктора Скрипника відігралася з 0:2, але поступилася. «Шахтар» у матчі 15-го туру чемпіонату України грав проти «Ворскли». Матч через масований ракетний удар росії розпочався із запізненням, але клуби...
Команда Віктора Скрипника відігралася з 0:2, але поступилася.

«Шахтар» у матчі 15-го туру чемпіонату України грав проти «Ворскли». Матч через масований ракетний удар росії розпочався із запізненням, але клуби вирішили грати.

Зустріч завершилася перемогою «Шахтаря» з рахунком 3:2. На голи Судакова та Криськіва влучним ударом відповів Сефері. Після цього пенальті не реалізував Лассіна Траоре, а полтавці зуміли зрівняти результат.

Однак на 87-й хвилині «Шахтар» завдяки влучному удару Мудрика зі ще одного пенальті зміг перемогти.

Матч Дніпро-1 — Олександрія було перервано на 10-й хвилині, і після півторагодинної паузи було прийнято рішення не догравати матч, його перенесено на наступний рік.

Чемпіонат України. 15-й тур

Шахтар — Ворскла 3:2
Голи: Судаков, 27, Криськів, 48, Мудрик, 87 (з пен) – Сефері, 62, Челядін, 75

Шахтар: Трубін, Тейлор, Матвієнко, Бондар, Михайличенко, Очеретько (Бондаренко, 74), Степаненко, Судаков (Назарина, 90), Криськів, Мудрик (Петряк, 90+2), Траоре (Сікан, 74)

Ворскла: Різник, Бацула (Олійник, 78), Сантос, Зайков, Пердута, Павлюк, Кравець, Челядін, Юрченко (Ардіт, 90), Сефері, Степанюк

На 64-й хвилині Траоре не реалізував пенальті.

10. Металіст 13 4 3 6 15—20 15
11. Минай 13 3 4 6 9—14 13
12. Рух 12 3 3 6 14—19 12
13. Кривбас 13 3 3 7 8—15 12
14. Інгулець 13 2 4 7 11—18 10
15. Чорноморець 12 2 3 7 8—17 9
16. Львів 13 2 3 8 9—20 9