Синхронні перемоги лідерів і перший млинець тренера Колоса

Вчора у Полтаві «Ворскла» з «Десною», які останнім часом традиційно вважаються претендентами на бронзу, видали видовищний та результативний поєдинок. На початку зустрічі дві контратаки полтавців завершилися влучними пострілами Пуцліна...

Вчора у Полтаві «Ворскла» з «Десною», які останнім часом традиційно вважаються претендентами на бронзу, видали видовищний та результативний поєдинок.

На початку зустрічі дві контратаки полтавців завершилися влучними пострілами Пуцліна та Степанюка. Але невдовзі чернігівець Вікентій Волошин відібрав м’яч у суперника на фланзі, пройшов до штрафного та оформив свій дебютний гол у Прем’єр-лізі, повернувши інтригу в протистоянні. Почин партнера підтримав Безбородько, після удару якого рахунок зрівнявся ще до перерви. 2:2. Другий тайм також подарував глядачам чимало яскравих епізодів, однак голів більше не відбулося.

Голкіпер «Ворскли» Різник, який брав участь у вересневому зборі національної збірної України, відіграв повний матч.

Що ж до інших сьогоднішніх поєдинків, то «Чорноморець» також із честю вийшов зі скрутної ситуації, врятувавшись від поразки в Ужгороді. У складі «Миная» Вишневський спочатку заробив пенальті, якій реалізував Байдал, а потім відзначився голом сам. Однак Ванат та Авагімян відновили статус-кво, а наприкінці гри Цітаішвілі взагалі мав шанс принести одеситам перемогу, але не скористався нагодою. 2:2.

«Колос» проводив перший матч після відставки Руслана Костишина та під керівництвом Сергія Кузнецова не встояв перед «Маріуполем» — 1:3, дозволивши азовцям здобути першу перемогу в чемпіонаті.

А днем раніше в рамках 7-го туру УПЛ відбулися три матчі за участю команд, які представлятимуть цієї осені країну на груповій стадії єврокубків. «Динамо» та «Шахтар» здобули перемоги із сухим рахунком, «Зоря» розійшлася миром із «Рухом».

Чинні чемпіони України проводили гру в Харкові проти новачка елітного дивізіону. Динамівці мали значну територіальну перевагу, але довго не могли створити справжній гольовий момент. На 36-й хвилині гол Кендзьори після кутового було скасовано через офсайд, але згодом пощастило вже динамівцям, коли Ременюк влучив у поперечину. У другому таймі Циганков влучно пробив під стійку після скидки Шкуріна, а Гармаш із передачі де Пени закріпив перевагу біло-синіх.

У складі Динамо на поле виходили гравці, які брали участь у вересневому зборі національної команди України: Бойко, Забарний, Миколенко, Сирота, Сидорчук, Циганков (гол, замінений на 77-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 77-й хвилині).

«Шахтар» у матчі з «Дніпром-1» свій стартовий тиск втілив у гол на 15-й хвилині, коли Фернандо відібрав м’яч у Когута та закрутив його метрів із 18-ти в кут воріт. У подальшому гра проходила на зустрічних курсах, а відзначитися пощастило знову гірникам — Траоре розібрався зі Сватком та Кожокару після пасу Алана Патріка.

У грі взяли участь футболісти «Шахтаря», які викликалися на вересневий збір національної збірної України: Пятов, Конопля, Матвієнко, Степаненко (замінений на 80-й хвилині), Корнієнко (вийшов на заміну на 63-й хвилині). Форвард «Дніпра-1» Довбик, який також був викликаний на збір, але не взяв участі в ньому через травму, сьогодні відіграв повний матч.

Лише нічиєю у Львові в поєдинку із суперником, з яким раніше не мала проблем, змушена була обмежитися «Зоря». Підопічні Леоніда Кучука з «Руху» першими забили незадовго до перерви (відзначився Борячук), і лише під завісу гри іранець Аллах’яр врятував луганців від поразки. Булеца та Кочергін, які представляли «Зорю» протягом вересневого збору синьо-жовтих, провели на полі по 90 хвилин.

Тур завершиться сьогодні матчем Верес — Львів.