Збірна США здобула Золотий кубок КОНКАКАФ – принциповий опонент подоланий в овертаймі

У фінальному матчі Золотого кубка КОНКАКАФ-2021 збірна Сполучених Штатів мінімально перемогла команду Мексики. Золотий кубок КОНКАКАФ Фінал США – Мексика – 1:0. Гол: Робінсон, 117 Континентальні гранди не змогли...

У фінальному матчі Золотого кубка КОНКАКАФ-2021 збірна Сполучених Штатів мінімально перемогла команду Мексики.

Золотий кубок КОНКАКАФ

Фінал

США – Мексика – 1:0.

Гол: Робінсон, 117

Континентальні гранди не змогли виявити переможця в основний час. Поєдинок упевнено йшов до післяматчевої серії пенальті, але на 117-й хвилині американцям вдалося забити вирішальний м’яч. Це Акоста класно навісив зі штрафного від лівого краю, а Майлз Робінсон головою ефектно вгатив м’яч у сітку воріт збірної Мексики.

До слова, для США цей трофей став 7-м в історії змагань. Натомість мексиканці залишаються рекордсменом турніру – 11 титулів.